vizesizgezi.com

Hakkında

Hakkında

Daha fazlası için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Nedir?
Türk vatandaşları için 251+ ülke hakkında kolay, anlaşılır ve sürekli güncel vize gereksinimleri ve pandemi seyahat kısıtlamalarını içeren veritabanıdır.
Neden?
Yurtdışına yapılan iş, turizm, sağlık vb. nedenlerle yapılan seyahatlerde, gidilecek ülkenin vize gereksinimleri hakkında bilgi toplamak başlı başına bir iş iken, son dönemde ortaya çıkan Covid-19 pandemisi ile birlikte, ülkelerin uyguladığı seyahat kısıtlamaları konuyu iyice karmaşık bir hale soktu. vizesizgezi.com tam olarak bu bilgileri kolay ve anlaşılabilir bir şekilde sunmak adına geliştirilmiştir.
Nasıl?
vizesizgezi.com, Dünya Bankası gibi açık veri kaynaklarını kullanır ve dağınık verileri bir araya getirir ve anlamlandırır.
Hatalı bilgi buldum
Sitemiz henüz yeni olduğu ve geliştirme süreci halen devam ettiği için, hata ve eksiklerle karşılaşmanız olası. İletişim sayfasından bize ulaşarak, hata ve eksiklerin giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Katkıda bulunmak istiyorum
Katkıda bulunmak ve benzer konulardaki mesajlarınız için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Eklenmesini istediğim bir özellik var
Her ne kadar hayli kalabalık bir yapılacaklar listesine sahip olsak da, siz de eklenmesini istediğiniz özelelikleri iletişim sayfası vasıtasıyla bize bildirebilirsiniz.
Youtube kanalımın takip edilenlere eklenmesini istiyorum
Eğer youtube kanalınız sadece seyahat videolarından oluşuyorsa, iletişim sayfası vasıtasıyla bize gönderebilirsiniz. Uygun olması durumunda takip edilenler listemize eklenecektir.